Profesjonalna obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa dla firm każdej branży.

Comarch ERP Masz problem? Napisz do nas!!

Niewiążąco odpowiemy na Twoje pytanie... być może to będzie początek dalszej współpracy.

Wśród najważniejszych celów prowadzenia księgowości i rozliczeń finansów firmy należy wyróżnić: konieczność ustalenia podstawowy opodatkowania dla wszelkich danin oraz ustalenie wielkości przychodów, kosztów i zysku a także ich struktury. Są to zatem bardzo istotne informacje stanowiące kluczową kwestię dla każdej firmy. Podstawowym warunkiem prawidłowego ustalenia wymienionych wielkości jest zgodność zaksięgowanych danych z dokumentami oraz stanem faktycznym. Dokumenty, które jako dowody księgowe poświadczają zdarzenia gospodarcze muszą spełniać określone prawem wymogi. Jednocześnie zasady ich ujmowania w rozliczeniach podatkowych również są ściśle określone.

 

Jeśli nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu żeby samodzielnie prowadzić księgowość i finanse firmy to warto skorzystać z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Usługi takie wbrew pozorom nie są drogie. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę konsekwencje z jakimi mogą się wiązać ewentualne błędy, pomyłki lub niedopełnienie obowiązków to taka oszczędność jest jedynie pozorna. Korzystanie z usług biura daje poczucie, że nie musimy się martwić o prawidłowość rozliczeń oraz wypełnienie wszystkich związanych z tym obowiązków. Możemy natomiast skupić się w pełni na rozwijaniu naszej firmy.

 

Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnej usługi oraz rzetelne wykonywanie powierzonych nam zadań. Świadczymy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Staramy się być elastyczni i gotowi na negocjacje tak, by nasze usługi były zgodne z potrzebami Klienta. Chcemy być pomocni w rozwoju biznesu Klienta dzięki fachowemu doradztwu. Każda firma, która zdecyduje się nam zaufać i powierzyć swoje finanse może liczyć na indywidulane warunki współpracy i nasze pełne zaangażowanie.
Stale dbamy o samorozwój. Udział w szkoleniach oraz dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów branżowych umożliwiona nam pełne i szybkie rozwiązywanie powierzonych nam zadań. Współpracując z naszymi klientami zachowujemy pełną poufność i dyskrecję.

 

Nasze atuty:

  • Licencja Ministra Finansów
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
  • Duża wiedza i wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków
  • Atrakcyjne ceny 
  • Szybkie terminy realizacji usług
  • Zaangażowanie w sprawy klientów 
  • Solidność
  • Pełna komputeryzacja
  • Dostosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów

 

 

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą lub wyślij zapytanie ofertowe.